Veřejná samoobslužná čerpací stanice v provozu 24 hodin denně

Natural 9532,20
Diesel31,30
Počasí

1°C
zataženo

O nás

WAY24 je expresní bezobslužná čerpací stanice PHM, provozovaná společností F.D.INVEST a.s.. WAY24 je první nadzemní moderní bezobslužnou čerpací stanicí, která byla konstruována s ohledem na potřeby maloobchodního zákazníka a na komfortní a rychlé tankování. Čerpací stanice je konstrukčně řešena pro výdej dvou druhů pohonných hmot Diesel a Natural 95 - do osobních a malých nákladních vozidel a je plně bezobslužná. Platby probíhají pouze bezhotovostně.

Bezpečnost

Provoz na čerpací stanici je neustále pod kamerovým dohledem a to jak v rámci každého jednotlivého výdeje, tak v rámci celkového prostoru a je přenášen na dispečink společnosti F.D.INVEST a.s.. Prostor je dále monitorován také ochranou službou správce areálu Avion Shopping Park.

Bezhotovostní platby

Probíhá zde bezhotovostní platební styk a to formou bankovních platebních karet VISA, VISA-ELEKTRON, MASTER CARD, MAESTRO, CCS.

Unicredit Bank

Zúčtování bezhotovostních plateb zajištuje UniCredit bank a.s.

Garance kvality

Čerpací stanice WAY24 je zařazena do systému kontroly kvality prodávaných pohonných hmot na vybraných čerpacích stanicích v české republice. Čerpací stanice s označením garance kvality informuje zákazníka o tom, že zde může natankovat kvalitní pohonné hmoty z jasně deklarovaného zdroje.

Partnerská čerpací stanice

Pohonné hmoty jsou tak pravidelně testovány v souladu s normami platnými v České republice a jsou dodávány spol. Unipetrol RPA, s.r.o. Pravidelné testování pohonných hmot má přínos jak pro motoristy, tak i pro samotné čerpací stanice. Motoristé mohou bez obav tankovat prověřené pohonné hmoty.

Master Card Visa Electron Visa Maestro ccs

Šipkajak natankovat?

Jak natankovat

Stáhněte si naší mobilní aplikaci pro maximální přehled o cenách

WAY24 na Google Play WAY24 na App Store
Aplikace WAY24